Solemaran Coco

Dla naszych Gości udostępniamy Solemaran Elektryczny Coco Katamaran. Wyjątkowy, romantyczny i niezapomniany relaks na wodzie.

Mazury Golf Club

Rewelacyjna baza dla miłośników golfa – zaledwie 2 minuty od Mazury Golf Country Club – 18-dołkowego pola golfowego.

Prywatny Pomost

Domek posiada prywatny pomost z bezpośrednim zejściem do jeziora, dzięki któremu można podziwiać cudowne zachody słońca.

Stadnina Koni

Miłośników koni zapraszamy do odwiedzenia stadnin koni w sąsiadujących wioskach: Tomaszkowie i Dorotowie.

Spływy Kajakowe

Spływy kajakowe to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego. Organizowane są w Olsztynku oddalonego od naszego Domku zaledwie o 20 km.

Sanktuarium

Gietrzwałd jest znany w całej Polsce i na świecie jako miejsce objawień Matki Boskiej. Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej oddalone jest od Naterii około 15 km.

Plaża Olsztyn

W odległości zaledwie 10km od Domku Nateria, znajduję się Miejska Plaża w Olsztynie, oferująca wiele atrakcji m.in pomosty spacerowe, restauracje, place zabaw, boiska, wypożyczalnie.

Aquapark Pluski

Wspaniały, 3-poziomowy Aquapark Warmia Park Pluski oddalony jest zaledwie 15 km od naszego obiektu. Idealne miejsce do relaksu dla całej rodziny.

Gdańsk

Jedno z najchętniej odwiedzanych miast w naszym Kraju. Gdańsk zachęca turystów do odwiedzenia wieloma atrakcjami. Nasz obiekt a to cudowne miasto dzieli nieco ponad godzina drogi.

W POBLIŻU:

W pobliżu Domku Nateria znajduję się wiele restauracji, z których możecie Państwo skorzystać po dniu pełnym cudownych atrakcji, które zapewnia zarówno nasz obiekt jak i okolica, w której jesteśmy zlokalizowani.
RESTAURACJE:
1. Restauracja Warmińskie Klimaty w Tomaszkowie
2. Restauracja Między Deskami
3. Karczma Stodoła
4. Restauracja Sielanka w Gietrzwałdzie
5. Gofrownia Warmińska

Ponadto w okolicy znajdują się również sklepy m.in “Lewiatan Tomaszkowo” oraz “Sklep Naterki”